+48 510 037 531

Bądźmy dumni z Garwolina! DZIAŁAMY!

Prezentujemy tutaj brak reakcji na wielokrotnie zgłaszane problemy. To co widać, to jakaś dziwna niemoc, brak kontroli i nadzoru, brak  rozliczania z zadanej pracy, zupełne nieinteresowanie się także swoją pracą wszystkich osób wszystkich szczebli odpowiedzialnych za przedstawiony stan, bezskuteczność i bezsens pisanych pism, niepotrzebne telefony, stracony czas i pieniądze, ogólnie jest to arogancja.

Przedstawiony stan trwa już kilka miesięcy i nie zanosi się na poprawę. Oczywiście zdjęcia nie ukazują rzeczywistości, w rzeczywistości wygląda to jeszcze gorzej.

W późniejszym czasie przewidywana jest prezentacja korespondencji, do której pokazywane zdjęcia są załącznikami, a której treść ukazuje problem, wg mojej oceny problem zarządzania personelem.

Dziś zaczynamy od Urzędu Miasta w Garwolinie. Pani Burmistrz, zapraszamy na spacer po jedynym i najpiękniejszym zielonym zakątku Garwolina - al. Legionów. Gdyby na spacerze miała Pani zastrzeżenia, że ktoś gdzieś nie posprzątał, to informuję, że to Pani podwórko i to Pani nie posprzątała.

Odszukałem jakieś Pani hało wyborcze, cytuję: "Bądźmy dumni z Garwolina! DZIAŁAMY!" Koniec cytatu. To była obietnica przed wyborami. Wygląda na to, że hasło dość szybko straciło ważność.